Результаты соревнований открытого чемпионата Днепропетровска по скалолазанию 11.04.15 (сложность)
ПРОТОКОЛ
відкритий чемпіонат Дніпропетовської області зі скелелазіння серед юнаків (трудність)
11.04.2015 м.Дніпропетровськ
Дівчата 1998-1999 р.н,
Дата | Результат | Місце | ||||||
№ | Прізвище, ім’я по батькові | народж. | Розряд | Місто | Тренер | |||
1 | Щелокова Марія Олексіївна | 24.03.1999 | 1 | Дніпропетровськ | Шульга О.С. | 34+ | 27 | 1 |
2 | Белая Поліна Генадівна | 31.12.1999 | 1 | Нікополь | Лось В.М | топ | 26+ | 2 |
3 | Машненкова Вікторія | 01.01.1998 | 3 | Запоріжжя | Фомін С.В. | 30 | 19+ | 3 |
4 | Незвіськая Єлизавета | 18.06.1998 | 1 | Кривий Ріг | Щербак Є.В. | 30 | 13 | 4 |
5 | Костирко Анна | 01.01.1998 | 1 | Харків | Самсонова Л.М. Осипов М. | 15+ | 16 | 5 |
Юнаки 1998-1999 р.н,
Дата | Результат | Місце | ||||||
№ | Прізвище, ім’я по батькові | народж. | Розряд | Місто | Тренер | |||
1 | Борозенець Антон Андрійович | 28.10.1999 | 2 | Дніпропетровськ | Шульга О.С. | 40+ | топ | 1 |
2 | Сотников Клим | 03.02.1999 | 1 | Харків | Самсонова Л.М. Осипов М. | топ | 25+ | 2 |
3 | Щербина Валентин Юрійович | 29.07.1999 | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 33+ | 13 | 3 |
Дівчата 2000 — 2001 р.н,
Дата | Результат | Місце | ||||||
№ | Прізвище, ім’я по батькові | народж. | Розряд | Місто | Тренер | |||
1 | Поночевна Олександра Григорівна | 14.11.2001 | 3 | Нікополь | Лось О.В. | 33 | топ | 1 |
2 | Лупинська Аліса Романівна | 03.06.2001 | 2 | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 13 | 16+ | 2 |
3 | Грушевая Лілія Олександрівна | 07.06.2000 | 1ю | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 29+ | 14 | 3 |
4 | Фісенко Анастасія Юріївна | 02.03.2001 | 1ю | Дніпропетровськ | Куршакова В.В.Пономаренко В | 32 | 13 | 4 |
5 | Молодцова Єлізавета Андріівна | 25.11.2001 | 1ю | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 30 | 3+ | 5 |
6 | Куц Владислава Ігоревна | 13.03.2000 | б.р. | Дніпропетровськ | Куршакова В.В.Пономаренко В | 11 | 3 | 6 |
Юнаки 2000 — 2001 р.н,
Дата | Результат | Місце | ||||||
№ | Прізвище, ім’я по батькові | народж. | Розряд | Місто | Тренер | |||
1 | Ткачов Михайло Сергійович | 29.08.2001 | 1 | Дніпропетровськ | Куршакова В.В.Пономаренко В | топ | топ | 1 |
2 | Філіппюк Іван Володимирович | 22.12.2000 | 1 | Дніпропетровськ | Куршакова В.В.Пономаренко В | 32 | топ | 2 |
3 | Константінов Євген Олександрович | 21.07.2001 | 3 | Нікополь | Лось В.М. Олександрова О.О. | 31+ | 19 | 3 |
4 | Щупій Кирило Ігоревич | 09.11.2000 | 3 | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 29+ | 16 | 4 |
5 | Лабець Олександр | 01.01.2000 | 3 | Дніпропетровськ | Шульга О.С. | 15 | 14 | 5 |
6 | Константінов Андрій Олександрович | 21.07.2001 | 3 | Нікополь | Лось В.М. Олександрова О.О. | 33+ | знято | 6 |
Дівчата 2002 — 2003 р.н,
Дата | Результат | Місце | ||||||
№ | Прізвище, ім’я по батькові | народж. | Розряд | Місто | Тренер | |||
1 | Федорева Ксенія Володимирівна | 20.05.2002 | 3 | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | топ | топ | 1 |
2 | Прушинська Анжела | 01.01.2002 | 2 | Харків | Самсонова Л.М. Воронкін К. | топ | 23 | 2 |
3 | Терентієва Софія Олексіївна | 31.10.2003 | 1ю | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 21 | 9 | 3 |
Юнаки 2002 — 2003 р.н,
1 | Приходько Данило | 01.01.2002 | 2 | Запоріжжя | Фомін С.В. | топ | топ | 1 |
2 | Добросоцький Єгор Сергійович | 22.08.2003 | 3 | Дніпропетровськ | Куршакова В.В.Пономаренко В | топ | 28 | 2 |
3 | Молотов Микита Костянтинович | 06.03.2003 | 1ю | Дніпропетровськ | Куршакова В.В.Пономаренко В | 21 | 16 | 3 |
4 | Кравченко Іван Андрійович | 24.03.2002 | 3 | Нікополь | Лось В.М. Олександрова О.О. | 20 | 9+ | 4 |
5 | Лавриненко Денис | 08.10.2003 | 2 | Харків | Самсонова Л.М. Воронкін К. | 20 | 9+ | 5 |
6 | Бондаренко Владислав | 01.01.2003 | 1ю | Запоріжжя | Фомін С.В. | 20 | 9 | 6 |
7 | Демідченко Олексій Русланович | 15.05.2003 | б.р. | Дніпропетровськ | Куршакова В.В.Пономаренко В | 21+ | 6 | 7 |
8 | Савченко Ілля В`ячеславович | 02.08.2002 | б.р. | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 21 | 6 | 8 |
Дівчата 2004 — 2005 р.н,
Дата | Результат | Місце | ||||||
№ | Прізвище, ім’я по батькові | народж. | Розряд | Місто | Тренер | |||
1 | Шомонко Марія Олегівна | 31.07.2004 | 1ю | Дніпропетровськ | Куршакова В.В.Пономаренко В | топ | топ 1.03 | 1 |
2 | Скідан Анастасія Олександрович | 29.07.2004 | 1ю | Дніпропетровськ | Куршакова В.В.Пономаренко В | топ | топ 3.39 | 2 |
3 | Причепій Юлія СергіЇвна | 30.11.2004 | 3 | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | топ | 20 | 3 |
4 | Коломоєць Поліна Євгенівна | б.р | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | топ | 20 | 3 | |
5 | Крючкова Вікторія Євгенівна | 17.02.2004 | 3 | Кривий Ріг | Кошова Л.В. | топ | 11+ | 5 |
6 | Пушкарь Софія Олексіївна | 01.04.2004 | б.р. | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | топ | 11 | 6 |
7 | Лисовець Ельвіра Юріївна | 17.05.2005 | 1ю | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 15 | 3+ | 7 |
8 | Биленко анастасія | 03.04.2005 | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 19 | 3 | 8 |
Юнаки 2004 — 2005 р.н,
Дата | Результат | Місце | ||||||
№ | Прізвище, ім’я по батькові | народж. | Розряд | Місто | Тренер | |||
1 | Овсянніков Кирило Віталійович | 29.01.2004 | 1ю | Дніпропетровськ | Куршакова В.В.Пономаренко В | топ | топ 1.40 | 1 |
2 | Зінченко Максим | 1ю | Дніпропетровськ | Шульга О.С. | топ | топ 1.48 | 2 | |
3 | Скідан Андрій Олександрович | 29.07.2004 | 2ю | Дніпропетровськ | Куршакова В.В.Пономаренко В | топ | топ 1.51 | 3 |
4 | Лясковський Владислав | 01.01.2004 | б.р. | Кривий Ріг | Нєізвестний І.М. | топ | 20+ | 4 |
5 | Кравченко Дмитро Андрійович | 23.05.2005 | 1ю | Нікополь | Лось В.М. Олександрова О.О. | топ | 20 | 5 |
6 | Деньщук Михайло Русланович | 11.04.2005 | 1ю | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | топ | 20 | 5 |
7 | Івніцький Богдан | 02.09.2004 | 2ю | Харків | Самсонова Л.М. Воронкін К. | топ | 11 | 7 |
8 | Стешенко Ерік Олексійович | 04.01.2005 | 2ю | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 21 | 11 | 8 |
9 | Цебренко Ерік | 01.01.2005 | б.р. | Дніпропетровськ | Перлова Н.М. | 12 | 11 | 9 |
10 | Волошин Денис | 01.01.2005 | б.р. | Кривий Ріг | Метеліцин С.Ю. | 5 | 9 | 10 |
11 | Нещерет Андрій | 01.07.2004 | 2ю | Харків | Самсонова Л.М. Воронкін К.В. | 10 | 8 | 11 |
12 | Беляєв Святослав | 01.01.2005 | б.р. | Запоріжжя | Фомін С.В. | 10 | 8 | 11 |
13 | Костюков Данило | 01.01.2004 | б.р. | Запоріжжя | Фомін С.В. | 5 | 8 | 13 |
14 | Бондаревський Єгор Васильович | 04.12.2004 | б.р. | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 12 | 3 | 14 |
15 | Гончаренко Сергій Миколайович | 14.01.2005 | б.р. | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 11 | 3 | 15 |
16 | Шаповал Олександр Володимирович | 01.03.2003 | б.р. | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 3 | 3 | 16 |
Дівчата 2006 — 2007 р.н,
Дата | Результат | Місце | ||||||
№ | Прізвище, ім’я по батькові | народж. | Розряд | Місто | Тренер | |||
1 | Романець Марія Романівна | 08.04.2006 | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | топ | топ 1.58 | 1 | |
2 | Кобець Анастасія | 01.01.2006 | Запоріжжя | Фомін С.В. | топ | топ 2.31 | 2 | |
3 | Лихоманова Марія Костянтинівна | 05.09.2006 | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | топ | топ 2.55 | 3 | |
4 | Костирко Анастасія Сергіївна | 01.01.2006 | Харків | Воронкін К.В. | топ | топ 5.00 | 4 | |
5 | Сидорова Анастасія Віталіївна | 03.09.2006 | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | топ | 18 | 5 | |
6 | Петрук Вероніка Романівна | 19.12.2006 | Нікополь | Лось В.М. Олександрова О.О. | топ | 16 | 6 | |
7 | Чванько Софія Романівна | 04.04.2006 | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | топ | 16 | 6 | |
8 | Грибок Марія Денисівна | 15.06.2006 | Кривий Ріг | Щербак Є.В. | топ | 13 | 8 | |
9 | Маслова Ганна Павлівна | 06.08.2007 | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | топ | 5 | 9 | |
10 | Бєлкіна Ульяна Олександрівна | 05.12.2007 | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 28 | 10 | ||
11 | Ковальова Софія | 01.01.2007 | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 23 | 11 | ||
12 | Сандалюк Ірина | 01.01.2006 | Кривий Ріг | Метеліцин С.Ю. | 11 | 12 | ||
13 | Магдич Маргарита Олександрівна | 31.08.2006 | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 8 | 13 |
Юнаки 2006 — 2007 р.н,
Дата | Результат | Місце | ||||||
№ | Прізвище, ім’я по батькові | народж. | Розряд | Місто | Тренер | |||
1 | Дятлов Тимур Андрійович | 01.01.2007 | 2ю | Харків | Самсонова Л.М. Воронкін К.В. | топ | 21 | 1 |
2 | Григорєв Назар Олександрович | 21.11.2006 | 2ю | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | топ | 20 | 2 |
3 | Єгоркін Ілля Андрійович | 04.11.2006 | 1ю | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | топ | 14 | 3 |
4 | Варогатін Кирило Сергійович | 09.03.2006 | 1ю | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | топ | 13 | 4 |
5 | Деніченко Всеволод | 01.01.2007 | 2ю | Запоріжжя | Фомін С.В. | топ | 7+ | 5 |
6 | Матвєєв Давид Максимович | 01.01.2007 | 2ю | Дніпропетровськ | Перлова Н.М. | 31 | 7 | 6 |
7 | Олефіренко Павло Андрійович | 11.07.2007 | 2ю | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 30 | 7 | 7 |
8 | Цветков Тимофій Дмитрович | 14.02.2007 | 1ю | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 34 | 5 | 8 |
9 | Богомольський Андрій Анатолійович | 29.04.2006 | 2ю | Дніпропетровськ | Перлова Н.М. | 30 | 9 | |
10 | Омельницький Михайло Олегович | 19.09.2007 | б.р. | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 27 | 10 | |
11 | Алексєєнко Костянтин | 01.01.2006 | 2ю | Дніпропетровськ | Шульга О.С. | 17 | 11 | |
12 | Лунів Валерій Володимирович | 07.10.2007 | б.р. | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | 8 | 12 | |
13 | Піддоня Михайло Віталійович | 18.12.2007 | б.р. | Дніпропетровськ | Шульга О.С. | 7 | 13 |
Дівчата 2008 — 2009 р.н,
Дата | Результат | Місце | ||||||
№ | Прізвище, ім’я по батькові | народж. | Розряд | Місто | Тренер | |||
1 | Шпірная Софія Віталіївна | 04.01.2008 | б.р. | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | топ | 1 | |
2 | Казбекова Рафаела Серіківна | 17.02.2009 | б.р. | Дніпропетровськ | Перлова Н.М. | 36 | 2 |
Юнаки 2008 — 2009 р.н,
Дата | Результат | Місце | ||||||
№ | Прізвище, ім’я по батькові | народж. | Розряд | Місто | Тренер | |||
1 | Славич Богдан Валерійович | 04.03.2008 | б.р. | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | топ | 27+ 1.38 | 1 |
2 | Сиченко Володимир | 25.03.2008 | б.р. | Дніпропетровськ | Гаряча А.В. | топ | 27+ 3.10 | 2 |
3 | Цебренко Тимур | б.р. | Дніпропетровськ | Перлова Н.М. | топ | 25 | 3 | |
4 | Рум`янцев Кирило Максимович | 10.04.2008 | б.р. | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | топ | 12 | 4 |
5 | Саричев Артем Максимович | 29.12.2008 | б.р. | Нікополь | Кудренко Н.М.Удовик И.Г | топ | 12 | 4 |
6 | Ткач Данило | 01.01.2009 | б.р. | Дніпропетровськ | Перлова Н.М. | 27 | 6 | |
7 | Дикун Микита | 01.01.2010 | б.р. | Дніпропетровськ | Перлова Н.М. |
Головний суддя, суддя 1 кат. Пономаренко В.Г.
Головний секретар, суддя 1 кат. Пнрлова Н.М.